Úvod

Veselí nad Lužnicí hospodaří v letošním roce s rozpočtem, který je možné shlédnout zde. V následujících měsících zde uveřejníme náš pohled na hospodaření města. Domníváme se, že důraz by měl být kladen především na lidi, jejich vyžití a rozvoj a to především ve vztahu k nastupující generaci. Sledujte naše stránky :)

Mgr. František Stropek

Jsem bývalý zastupitel Veselí nad Lužnicí za OF v letech 1991 - 1993. Jako absolvent pedagogické fakutly jsem působil na různých základních a středních školách v Jižních Čechách. Ve Veselí nad Lužnicí jsem se podílel na založení Střední odborné ekologické školy a 4 roky jsem tam působil jako zástupce ředitele. Jako člen skautského hnutí od roku 1945 jsem se spolupodílel v letech 1968 a poté 1989 na obnovení činnosti skautských středisek v našem městě. Nyní jsem v důchodu, ale stále zastávám názor, že politické dění je třeba sledovat. Domnívám se také, že lidé by se měli více zapojovat do fungování města i státu.

Rád bych seznámil ostatní s programem ČSNS. Mým cílem je sdružit stejně smýšlející lidi u nás ve Veselí nad Lužnicí, abychom společně pro komunální volby v roce 2018 mohli sestavit úspěšnou kandidátku. Domnívám se, že národně sociální myšlenka je v současné době velmi aktuální a je třeba se za ní angažovat. 

Neváhejte mě kontaktovat (i nezávazně) buď přes formulář dole na stránkách nebo mailem, který je uvedený na stejném místě. 

Co chceme

Chceme se úspěšně zúčastnit komunálních voleb v roce 2018. Chceme sestavit kandidátku z aktivních lidí, kteří budou mít podobný pohled na věci, které nás trápí, a které je potřeba rozvíjet. A nejedná se jen o konkrétní investiční záměry obce, ale také o přístup ke komunální práci obecně. Členství ve straně není podmínkou Vaší spolupráce s námi.

Naše zásady

  • podpora rodin s dětmi
  • podpora sportu a fyzické kondice obyvatel
  • podpora vzdělávání
  • vlastenectví
  • hospodaření s vyrovnaným rozpočtem
  • udržitelný rozvoj obce a společnosti

Do voleb zbývají 2 roky. Tento čas využijeme k tomu, abychom navázali kontakt s Vámi. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

Nahoru