Nejen bývalí členové a sympatizanti ČSNS v Janově nad Nisou

ČSNS se tradičně účastnila voleb do zastupitelstva Janova nad Nisou. V letech 1998 - 2002 a 2010-2014 jsme měli své zástupce na radnici. Přestože jsme v posledních volbách nekandidovali, chceme se do komunální politiky v Janově nad Nisou v roce 2018 vrátit.

Chceme najít nový promyšlený a pro obec atraktivní přístup k práci na obecním zastupitelstvu. Proto jsme pro Vás připravili tuto webovou prezentaci.

rok 1990 1994 1998 2002 2006 2010 2014
volební
výsledek

34 %

-

12 % 6 % 8 % 11 % -
počet získaných
mandátů
4 - 2 0 0 1 -

Vyzýváme Vás, naše bývalé členy i bývalé i současné sympatizanty, abyste se s námi spojili. Chceme znovu vybudovat ČSNS a chceme to dělat od komunální úrovně. Jedině tak můžeme dát vzniknout silné politické straně, která bude zastupovat naše národní zájmy.
Ozvěte se nám!

Co chceme

Chceme obnovit v Janově nad Nisou činnost ČSNS a případně i rozšířit členskou základnu, aby se úspěšně zúčastnila komunálních voleb v roce 2018. Členství ve straně, není podmínkou pro naši spolupráci. Chceme sestavit kandidátku z aktivních lidí, kteří budou mít podobný pohled na věci, které nás trápí, a které je potřeba rozvíjet. A nejedná se jen o konkrétní investiční záměry obce, ale také o přístup ke komunální práci obecně.

Naše zásady

  • podpora rodin s dětmi
  • podpora sportu a fyzické kondice obyvatel
  • podpora vzdělávání
  • vlastenectví
  • hospodaření s vyrovnaným rozpočtem
  • udržitelný rozvoj obce a společnosti

Do voleb zbývají 2 roky. Tento čas využijeme k tomu, abychom navázali kontakt s Vámi, lidmi, kteří se aktivně zajímají o dění kolem nás a sdílejí s námi pohled na svět. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Nahoru