Nejen bývalí členové a sympatizanti ČSNS v Pertolticích

ČSNS se tradičně účastnila práce v zastupitelstvu Pertoltic. Je pravdou, že naše volební úspěchy se snižovaly a v posledních komunálních volbách ČSNS dokonce nekandidovala vůbec. Přesto si myslíme, že máme co nabídnout.

Chtěli bychom naši neaktivitu změnit a najít nový promyšlený, pro obec atraktivní přístup k práci na obecním zastupitelstvu. Proto jsme pro Vás připravili tuto webovou prezentaci.

rok 1990 1994 1998 2002 2006 2010 2014
volební
výsledek
19 % - 8 % 20 % 7 % 11 % -
počet získaných
mandátů
3 - 1 2 0 1 -

Vyzýváme Vás, naše bývalé členy i bývalé i současné sympatizanty, abyste se s námi spojili. Chceme znovu vybudovat ČSNS a chceme to dělat od komunální úrovně. Jedině tak můžeme dát vzniknout silné politické straně, která bude zastupovat naše národní zájmy.
Ozvěte se nám!

Co chceme

Chceme obnovit v Pertolticích činnost ČSNS a případně i rozšířit členskou základnu, aby se úspěšně zúčastnila komunálních voleb v roce 2018. Členství ve straně, není podmínkou pro naši spolupráci. Chceme sestavit kandidátku z aktivních lidí, kteří budou mít podobný pohled na věci, které nás trápí, a které je potřeba rozvíjet. A nejedná se jen o konkrétní investiční záměry obce, ale také o přístup ke komunální práci obecně.

Naše zásady

  • podpora rodin s dětmi
  • podpora sportu a fyzické kondice obyvatel
  • podpora vzdělávání
  • vlastenectví
  • hospodaření s vyrovnaným rozpočtem
  • udržitelný rozvoj obce a společnosti

Do voleb zbývají 2 roky. Tento čas využijeme k tomu, abychom navázali kontakt s Vámi, lidmi, kteří se aktivně zajímají o dění kolem nás a sdílejí s námi pohled na svět. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Nahoru