Úvod

Česká strana národně sociální je politická strana českého lidu s velice dlouhou a bohatou historií usilující o svrchovaný nezávislý stát. Jsme stranou, která je založená na potřebách normálních lidí.

ČSNS se snaží navázat na svou tradici silné prvorepublikové komunální politiky. Chceme opět vybudovat komunální politiku normálních lidí, chceme utužení dobrých mezilidských vztahů i vztahu k místu, kde žijeme a spravovat obec ve veřejném zájmu.

Rádi bychom přesvědčili politicky aktivní lidi v Hartmanicích, že kandidovat za ČSNS je pro samotný politický systém a kulturu lepší než kandidovat na nezávislých kandidátkách. Přispějete tak k vytvoření politické strany, která bude prosazovat české národní zájmy.

Budeme rádi, pokud do ČSNS vstoupíte, zároveň to však není na komunální politice podmínkou naší spolupráce. Jedinou podmínkou je, že jste nesympatizujete či v minulosti nesympatizovali s extrémisty. Dále pak je přirozenou podmínkou, že Vám budou sympatické cíle ČSNS

Antonín Krátký

Žiji v Hartmanicích celý život a aktivně se zajímám o fungování. Domnívám se, že by se naše obec mohla rozvíjet více. To je jeden z důvodů, proč jsem zřídil tyto stránky a chci Vás začít informovat o dění v obci a o návrzích, které by fungování Hartmanic vylepšilo.

Co chceme

Chceme se úspěšně zúčastnit komunálních voleb v roce 2018. Chceme sestavit kandidátku z aktivních lidí, kteří budou mít podobný pohled na věci, které nás trápí, a které je potřeba rozvíjet. A nejedná se jen o konkrétní investiční záměry obce, ale také o přístup ke komunální práci obecně. Členství ve straně není podmínkou Vaší spolupráce s námi.

Naše zásady

  • podpora rodin s dětmi

  • podpora sportu a fyzické kondice obyvatel

  • podpora vzdělávání

  • vlastenectví

  • hospodaření s vyrovnaným rozpočtem

  • udržitelný rozvoj obce a společnosti

Do voleb zbývají 2 roky. Tento čas využijeme k tomu, abychom navázali kontakt s Vámi, lidmi, kteří se aktivně zajímají o dění kolem nás a sdílejí s námi pohled na svět. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

Nahoru