Nedemokratické praktiky současné vlády odsuzujeme

Česká strana národně sociální se znepokojením konstatuje, že pravicová vláda Petra Fialy svou nezodpovědnou domácí a zahraniční politikou žene Českou republiku a její občany do ekonomického a sociálního propadu.

Nelze proto nečinně přihlížet, mlčet, či dokonce bagatelizovat narůstající nespokojenost českých občanů s kroky české vlády, včetně její vlastizrádné zahraniční politiky.

Zároveň zdůrazňujeme, že vláda nesmí k prosazování své pochybné politiky jít cestou omezování ústavních svobod. Řešením tohoto stavu je nutný dialog mezi vládou, opozicí a představiteli veřejnosti.

Připomínáme jí, že již i v minulosti miliony našich občanů rozhodně protestovaly proti totalitním manýrům, které ohrožovaly samou podstatu demokracie českého státu. Bylo tomu tak i v listopadu 1989, kdy nespokojenost občanů řešila komunistická moc místo dialogu policejním útokem na studenty.

Česká strana národně sociální věrna odkazu svých předků odmítá tyto nedemokratické praktiky, včetně použitého policejního násilí či hrozby postihem ztráty zaměstnání za vyjádřený nesouhlas s vládními kroky.

Předsednictvo České strany národně sociální

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru