Rozhodnutí Ústavního soudu je protiústavní!

Rozhodnutí Ústavního soudu ČR o snížení valorizace důchodů pro seniory považujeme za skandální a protiústavní. Ústavní soud ČR se z nezávislé instituce tímto svým stanoviskem stává aktérem politických machinací současné vlády a zpochybnil svou vlastní roli v rámci právního státu. Ironií stanoviska Ústavního soudu ČR, který posvětil snížení důchodů, je to, že sami sobě soudci platy valorizovali! Od dnešního dne se stává adresa Joštova 8, Brno vhodným místem pro svolávání protirežimních demonstrací.

ČSNS protestuje proti aktivitám Petra Pavla

ČSNS protestuje proti dalšímu pokusu o prolomení Benešových dekretů. Petr Pavel se domlouvá s Lichtensteiny, potomky kolaborantů, o navrácení "jejich" majetků. Podporujeme v této věci protest ČSPB.

Protest ČSPB

Zemřel Jaroslav Dvořák

Jaroslav Dvořák

1. 11. náhle zemřel v 48 letech náš kamarád Jarda Dvořák.

Čest jeho památce a upřímnou soustrast rodině.

Připomínka vzniku Československa

Zemřel bratr JUDr. Jaroslav Král CSc.

JUDr. Jaroslav Král CSc.

S velkým zármutkem jsme přijali zprávu, že v pondělí odpoledne 16. 10. 2023 po krátké zákeřné nemoci zemřel bratr JUDr. Jaroslav Král CSc., místopředseda ČSNS. Všichni na něj budeme vzpomínat jako na čestného, vzdělaného a obětavého člověka, který miloval humor a svojí vlast. Čest jeho památce.

Vzpomínka J. Paroubka na jeho kamaráda J. Krále

Odmítáme "obrannou" smlouvu s USA

Předsednictvo České strany národně sociální odmítá uzavření smlouvy o obranné spolupráci ČR s USA  v celém jejím rozsahu. Tato smlouva hrubě narušuje suverenitu našeho státu a přispívá k vyostření válečného stavu v celé Evropě.

V této souvislosti připomínáme více jak 800 amerických vojenských základen etablovaných po celém světě a 33 válek vedených Spojenými státy po 2. světové válce téměř nepřetržitě  až do současnosti  v zájmu  vývozu americké “demokracie”.

Za mír a nezávislost České republiky!

Pražská koalice "Hledej stopu peněz, najdeš politiku..."

Nová pražská koalice = KOALICE Průhonice: Posunuli nultý kilometr D1, aby umožnili změny územního plánu pozemků na stavební parcely, kromě jiného starým známým kmotrům... A jak jsou na tom ostatní pozemky a majitelé? Také mají smlouvy o smlouvách budoucích ? (s kým?) Poslechtěte si interpelaci Jaroslava Dvořáka.

Jaroslav Dvořák - interpelace

Odkaz na video

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru