Představení kandidátů koalice Stačilo

Dnes proběhla tisková konference, na které byli představeni kandidáti koalice Stačilo, které se ČSNS účastní. Na tiskové konferenci vystoupil předseda ČSNS Dr. -Ing. Michal Klusáček a vysvětlil, proč se Česká strana národně sociální ke koalici Stačilo připojila:

Česká strana národně sociální se rozhodla připojit ke koalici Stačilo. Vstupem do této koalice jsme se postavili na obranu národní identity, tradic a sociální soudržnosti a dali jsme zároveň jasně najevo, že jsme proti Green Dealu, legalizování nelegální migrace, emisním povolenkám, přijetí eura, drahým energiím atd.

K pravolevému dělení politických stran je v dnešní době nutné přidat dělení na politické strany vlastenecké, které chtějí hájit naše národní zájmy a politické strany protinárodní, které prosazují zájmy cizí, většinou zájmy nadnárodních korporací. Dnes nám vládnou ti druzí. Nežijeme v demokracii, ale v liberální demokracii. Pod slovem liberální se ovšem neskrývá svoboda, ale cenzura, umlčování a ostrakizování všech, kteří nechtějí žít podle násilně vnucovaných cizích pravidel.

Povinností všech vlastenců je postavit se tomuto vývoji na odpor. Protože co je nám vlastní, co je naše historie, naše tradice a naše rodina, to nesmíme ztratit nebo ztratíme i svou rodnou zemi.

Přidali jsme se ke koalici Stačilo nikoliv kvůli politickému kalkulu, ale z přesvědčení, že lidé, kterým leží na srdci náš národ a stát, se musí spojovat a potlačit svou rivalitu. Protože pokud se vlastenci budou sdružovat v malých skupinkách, tak s těmi malými skupinkami si naši protivníci lehce poradí.

Dnes je den, kdy říkáme "STAČILO" zlu, které dnes představuje koalice SPOLU, která ovládá jak Parlament a vládu tak i prezidenta a Ústavní soud, a která je odpovědná za zbídačení naší země, ale hlavně za vtahování naší země do války.

Za koalici Stačilo kandidují členové KSČM a osobnosti jako např. Jan Skalický, Petr Bureš, Jana Turoňová nebo Zdeněk Jandejsek. Koalici podporuje bloger Vidlák (vlastním jménem Daniel Sterzik).

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru